Концентрат "Палітра"

Концентрат

ПАЛІТРА - модифікований текучий пігментний концентрат. Практичний та простий у використанні, нетоксичний. Атмосмферостійкий. Екологічно чистий продукт.

Просмотреть палитру цветов

Застосування:

Для тонування водорозчинних акрилових, емульсійних, структурних, крейдованих фарб, більшості розчинних фарб, в т.ч. алкидних, фталевих, хлоркаучукових та нітрофарб. Ретельно підібраний склад ПАЛІТРИ забезпечує можливість тонування мінеральних акрилових штукатурок. Рекомендується також для тонування водорозчинних та безбарвних лаків для дерева. В цьому випадку через відсутність наповнювача будуть отримані ефекти транспорентного фарбування (наприклад, поглиблення структури шарів сирої деревини).

Склад:

Основа: високодисперсні порошки пігментів.
Пігмент: атмосферо- та світлостійка речовина.
Наповнювач: спеціальні додатки, в т.ч. антисептик.

Щільність:

1,1 - 1,4.

Колір:

20 основних кольорів. Оскільки пігменти ПАЛІТРА добре змішуються між собою, на практиці існує можливість отри- мання необмеженої кількості кольорів та відтінків. Це дозволяє створити додатково власні кольори.

Відповідність вимогам та нормам стандартів України ТУ У 24.3-31563934-003-2002:

Масова частка нелетких речовин, %: 30 - 50.
РН концентрату, не більше: 10.
Ступінь перетиру, мкм, не більше: 20.

Фасовка:

туба 0,08 л.

Спосіб використання:

Оптимально підібрана формула концентрату ПАЛІТРИ гарантує чудове змішування з фарбою, штукатуркою та лаком. Достатньо додати ПАЛІТРИ до фарби, штукатурки чи лаку та ретельно перемішати вручну чи механічним способом ( на малих обертах). Під час змішування слід уникати надмірного пінення про- дукту, щоб не погіршити його аплікаційні властивості. Рекомендоване максимальне добавлення до фарби - 10%, до акрилових штукатурок - 3%, до лаку - 5% . Оскільки в деяких випадках в конкретних виробах це може призвести до невідповідності продукту, рекомендуємо провести пробне тонування.

Рекомендації:
  • * В випадку тонування дуже білих розчинних фарб можна отримувати тільки світлі пастельні відтінки ( фталева біла фарба + пігмент чорного кольору при макс. добавленні 10% дають темно-сірий відтінок, а не чорний). Це явище зумовлене дуже великим вмістом двуокису титану (білого пігменту) в фарбі. Для одержання темних тонів рекомендуємо використовувати готові фарби з тускнішим відтінком чи підфарбовувати їх пігментами ПАЛІТРА. Можна використовувати кольорову фарбу в пастельному тоні, наприклад, в пісочному чи теракотовому, як основу для тонування пігментом ПАЛІТРА з метою отримання насичених темних відтінків.
  • * Деякі безбарвні лаки з високим блиском можуть тьмяніти. Аплікація в поліуретанових лаках потребує пробного тонування.
  • * Пігмент ПАЛІТРА не містить зв'язуючих засобів (смол), тому вони повинні додаватися до фарб та лаків. Можлива безпосередня аплікація, наприклад, тонування сирої деревини чи фанери, яке дає ефект транспорентного фарбування та підкреслює ефект текстури дерева. Пігмент ПАЛІТРА може розрыджуватися водою для отримання бажаної інтенсивності кольору. Пігмент після розрідження водою не придатний до зберігання. Пофарбований таким чином виріб повинен бути захищений шаром безбарвного лаку.
  • * Можна фарбувати кераміку випалену, не покриту глазур'ю. Після фарбування захистити лаком.
  • * Живі зрізані квіти в воді з пігментом набирають відповідного кольору.
 
Зберігання:

30 місяців в тарі виробника в прохолодному місці при температурі не нижче +5°С, не допускати заморожування. Відкриту ємкість щільно закривати. Продукт пожежо- та вибухо-БЕЗПЕЧНИЙ!

Транспортування:

В тарі виробника при температурі не нижче +5 °С.

Красители
Калькулятор расхода