Артеко

Артеко

Артеко - базове покриття для внутрішніх робіт в системі декоративного оздоблення інтер'єру Малтон "Лінія декор". Легко тонується. Залежно від методики та техніки нанесення можна досягти безліч ефектів декорації в різних стилях.

Властивості:

Готова до використання декоративна штукатурна маса, створює шороховатий єфект, має високі диффузійні властивості, дуже міцна, , не містить розчинників. Довговічна. Экологически чистый продукт.

Ступінь глянцю:

матовий.

Колір:

білий, шереховатий.

Щільність:

1,6 г/cм3

Відповідність вимогам та нормам стандартів України ТУ У 25639364.001 - 99:

Зовнішній вигляд: після висихання створює структурну поверхню (різну в залежності від способу нанесення)
Масова частка нелетких речовин: 72-85%.
Покривна здатність висушеної плівки, г/м2 , не більше: 190.
РН, не більше: 10.
Час висихання до ступеню 3 при температурі 20°С±2, не більше: 2 год.

Позитивне заключення Міністерства охорони здоров'я України № 5.03.02-04/25063 от 19.06.2003 р. діє на термін дії ТУ 25639364.001-99 до 20.06.2008 р.

Витрата на одне нанесення:

в межах 1,2 -1,6 кг/м2, залежить від якості підготовки основи. Точна витрата визначається пробним нанесенням на відповідний об'єкт.

Фасовка:

Відро 15 кгдостатньо для покриття одним шаром в межах 9,5 - 12,5 м2

Підготовка поверхні:

Поверхня повинна бути очищеною від бруду, масляних плям, пилу та достатньо міцною. З метою зміцнення поверхні та виключення надмірної витрати - нанести грунт глибокого проникнення " ПОЛІГРУНТ 600" або грунт з антисептиком "АКТИВГРУНТ 450" ТМ МАЛТОН, у випадку, коли поверхня інтенсивно впитує вологу - застосовувати "УНІГРУНТ АТЛАНТ". Вирівняти колір та структурні властивості поверхні за допомогою пігментованого грунту "ГрунТтон". Дати йому висохнути (15-18 годин), після цього можна наносити штукатурку.

Тонування:

Для отримання бажаного кольору користуватися фарбами-барвниками та універсальними пігментами МАЛТОН ПАЛІТРА, рекомендуємо застосовувати декоративну лазурь "Аніма", як фінішне тоноване покриття.

Спосіб нанесення:

Наноситься за допомогою стуктурного, хутряного валика чи шпателя. Перед нанесенням ретельно розмішувати. Для отримання декоративного ефекту - через 10-15хв. після нанесення створити необхідну структуру за допомогою паралонового валика чи шпателя. Після повного висихання нанести фінішне покриття. При цьому можливе використання різних барвників. Застосовувати при температурі повітря та робочої поверхні не нижче +5°С.

Чистка інструментів:

Відразу після використання промити водою.

Строк и умови зберігання: 

12 місяців від дати виготовлення, вказаної на упаковці. Транспортувати та зберігати при температурі не нижче +5°С.

Безпека праці:

Штукатурка пожежо - та вибухо-БЕЗПЕЧНА. При попаданні в очі - промити водою (10-15 хвилин).

Утилізація відходів:

Штукатурка АРТЕКО екологічна чиста. Тому залишки можуть зберігатись в упаковці до їх повного висихання, після чого утилізуються як звичайне побутове сміття.

Приклади нанесення:
 
 
 
 
Линия "Декор"
Калькулятор расхода