Флорентіно

Флорентіно

Флорентіно - базове покриття для внутрішніх робіт в системі декоративного оздоблення інтер'єру Малтон "Лінія декор". Біла штукатурна маса, що добре тонується. Володіючи технікою нанесення веніціанським шпателем з нержавіючої сталі можна одержати безліч ефектів декорації.

Властивості:

Готова до використання тонкодисперсна декоративна штукатурка на основі синтетичних полімерів, має відмінні диффузійні властивості, дуже міцна, не містить шкідливих розчинників. Довговічна. Экологически чистый продукт.

Ступінь глянцю:

матовий.

Колір:

білий.

Щільність:

1,75 г/cм3.

Відповідність вимогам та нормам стандартів України ТУ У 25639364.001 - 99:

Зовнішній вигляд: після висихання створює структурну поверхню (різну в залежності від способу нанесення).
Масова частка нелетких речовин: 68%.
РН, не більше: 10.
Час висихання до ступеню 3 при температурі 20°С±2, не більше: 3 од.

Позитивне заключення Міністерства охорони здоров'я України № 5.03.02-04/25063 от 19.06.2003 р. діє на термін дії ТУ 25639364.001-99 до 20.06.2008 р.

Витрата на одне нанесення:

в межах 1,2 -1,6 кг/м2, залежить від якості підготовки основи. Точна витрата визначається пробним нанесенням на відповідний об'єкт.

Фасовка:

Відро 15 кгдостатньо для покриття одним шаром в межах 9,5 - 12,5 м2

Підготовка поверхні:

Поверхня повинна бути очищеною від бруду, масляних плям, пилу та достатньо міцною. З метою зміцнення поверхні та виключення надмірної витрати - нанести грунт глибокого проникнення " ПОЛІГРУНТ 600" або грунт з антисептиком "АКТИВГРУНТ 450" ТМ МАЛТОН, у випадку, коли поверхня інтенсивно впитує вологу - застосовувати "УНІГРУНТ АТЛАНТ". Вирівняти колір та структурні властивості поверхні за допомогою пігментованого грунту "ГрунТтон". Дати йому висохнути (15-18 годин), після цього можна наносити штукатурку.

Тонування:

Для отримання бажаного кольору користуватися фарбами-барвниками та універсальними пігментами МАЛТОН ПАЛІТРА, рекомендуємо застосовувати декоративну лазурь "Аніма", як фінішне тоноване покриття.

Спосіб нанесення:

Наноситься за допомогою шпателя. Перед нанесенням ретельно розмішувати. Для отримання декоративного ефекту - через 10-15хв. після нанесення створити необхідну структуру. Після повного висихання нанести фінішне покриття. При цьому можливе використання різних барвників. Застосовувати при температурі повітря та робочої поверхні не нижче +5°С.

Чистка інструментів:

Відразу після використання промити водою.

Строк та умови зберігання:

12 місяців від дати виготовлення, вказаної на упаковці. Транспортувати та зберігати при температурі не нижче +5°С.

Безпека праці:

Штукатурка пожежо - та вибухо-БЕЗПЕЧНА. При попаданні в очі - промити водою (10-15 хвилин).

Утилізація відходів:

Штукатурка ФЛОРЕНТІНО екологічна чиста. Тому залишки можуть зберігатись в упаковці до їх повного висихання, після чого утилізуються як звичайне побутове сміття.

Линия "Декор"
Калькулятор расхода