Лазур "Аніма"

Лазур

Лазур - фінішне покриття влінії "Декор", для систем декоративного оздоблення інтер'єрів, допомагає досягти більш інтенсивного ефекту фарби та рельєфу. Має слабкий запах, швидко сохне. Забезпечує правильне "дихання" стінам. Дає рівне, напівпрозоре покриття стійке до стирання та вологого протирання. Не містить в собі шкідливих розчинників. Екологічно чистий продукт.

Застосування:

для надання покращеного ефекту поверхням, які попередньо були оздоблені декоративними матеріалами чи прошпакльовано, можливе також застосування на інших матових, білих та інших основах, що слабо вбирають вологу.

Ступінь глянцю: 

глянцевий.

Колір: 

прозорий.

Щільність: 

1,02 г/cм3.

Відповідність вимогам та нормам стандартів України ТУ У 25639364.001 - 99:

Зовнішній вигляд плівки фарби: після висихання лазурі створюється плівка, рівна однорідна напівпрозора глянцева поверхня
Масова частка нелетких речовин: 25-35%.
РН, не більше: 10.
Ступінь перетиру, мкм, не більше: 45.
Час висихання до ступеню 3 при температурі 20°С±2, не быльше: 2 год.

Позитивне заключення Міністерства охорони здоров'я України № 5.03.02-04/25063 от 19.06.2003 р. діє на термін дії ТУ 25639364.001-99 до 20.06.2008 р.

Витрата на одне нанесення:

в межах 50-150 г/м2, залежить від якості підготовки основи. Точна витрата визначається пробним нанесенням на відповідний об'єкт.

Фасовка:

Відро 1 кг достатньо для покриття одним шаром в межах 5 - 6 м2

Підготовка поверхні:

Поверхня повинна бути попередньо покрита декоративною фарбою чи прошпакльована, можливе нанесення на інші білі чи матові основи, що слабо пропускають вологу.

Тонування:

Для отримання бажаного кольору користуватися універсальними пігментами МАЛТОН "Концентрат ПАЛІТРА".

Спосіб нанесення:

Наноситься за допомогою широкої сухої щітки, губки чи пензля й розтирається в мокрому вигляді. Лазур ретельно розмішувати. Для отримання більш інтенсивного ефекту фарби та рельєфу нанести лазур в два шари. При цьому можливе використання різних барвників. Застосовувати при температурі повітря та робочої поверхні не нижче +5°С.

Чистка інструментів:

Відразу після використання промити водою.

Строк та умови зберігання:

12 місяців від дати виготовлення, вказаної на упаковці. Транспортувати та зберігати при температурі не нижче +5°С.

Безпека праці:

лазур пожежо - та вибухо-БЕЗПЕЧНА. При попаданні в очі - промити водою (10-15 хвилин).

Утилізація відходів:

лазур "АНІМА" екологічно чиста. Тому залишки можуть зберігатись в упаковці до їх повного висихання, після чого утилізуються як звичайне побутове сміття.

Линия "Декор"
Калькулятор расхода